Connect with us

Нюзрум

Дара на влизане в МС: Добре дошли в моя замък

Published

on

Победителката на „Евровизия“ 2026 г. DARA пристигна в Министерски съвет.

„Добре дошли в моя замък“, каза ентусиазирано певицата, качвайки се по стълбите на институцията.

Днес DARA е в Министерски съвет по покана на министър-председателят Румен Радев по повод успеха ѝ на „Евровизия“. В срещата ще участват министри от кабинета, екипът на Дара, както и ръководството на Българската национална телевизия.

Очаква се по време на разговора ще бъдат обсъдени и предстоящите дейности по организацията на „Евровизия“ 2027, на която страната ни е домакин.

Най-четени