Connect with us

Лайф или жизнь

Михаела скандализира с разкрития за Марин след края на „Ергенът“: Не искам този човек в близкото си обкръжение

Published

on

След финала на най-романтичното реалити „Ергенът“ 5 Михаела разкрива, че е разочарована след края на предаването и развръзката.

Младата дизайнерка беше фаворитка до последния момент на предаването, след като ергенът Марин шокира с решение – избра Любомира.

И разкри, че е имала разговор с Марин извън камерите в палатка в последния ден, в който двамата са прекарали заедно: „Още тогава усетих, че аз няма да съм избора.“

„Не се сърдя на никого – бях объркана от действията му вътре и навън. От това, което видях като действия навън ще кажа, че не искам този човек в близкото си обкръжение, не можем и да сме приятели. Мнението ми вече е коренно различно, чувствам се залъгана“, каза 23-годишната Михаела Василева.

Марин и Любомира също се включиха в предаването, а най-младият ерген нападна Михаела с думите:

„Не бягам от отговорност. Давайки и първи рози, аз я оставях излъгана. И аз се чувствам залъган. Колко пъти не беше искрена с мен? Питах те в предаването за това какво ти е мнението по дадени ситуации, ти ми даваше един отговор, а на синхрони – други“, попита обидено той

Advertisement

Намерете ни във Facebook

Най-четени