Connect with us

Нюзрум

Бойко Борисов с първи думи след като новата власт му свали охраната

Published

on

Лидерът на ГЕРБ Бойко Борисов коментира с пост във Фейсбук новината, че вече не е охраняван от НСО.

„Радвам се, че в българските служби вече няма данни за вътрешни и външни заплахи срещу мен. Радвам се, че от днес съм сигурен и свободен български гражданин“, написа той.

Новината беше съобщена в кулоарите на парламента от депутата от ГЕРБ-СДС Томислав Дончев.

Advertisement

Намерете ни във Facebook

Най-четени