Connect with us

Нюзрум

Бивш вицепремиер на Гюров избяга от неудобен въпрос, направи впечатление с нестандартното си облекло (СНИМКА)

Published

on

Бившият вицепремиер по европейските средства Мария Недина беше изненадана днес сутринта в подлеза на Ларгото от екип на ПИК с въпрос за въглищните централи.

Недина беше засечена на излизане от метростанция „Сердика“. Репортерът на ПИК TV я попита дали още твърди, че въглищните централи трябва да потънат като „Титаник“. Видимо бившата вицепремиерка се смути и вместо да се спре и да отговори на въпроса, забърза крачка към Министерски съвет.

Освен с нервното си бързане по жълтите павета, Недина направи впечатление и с нестандартното си облекло. Тя беше заложила на бяла тениска и тъмна пола.

Припомняме, че след като беше избрана за вицепремиер в служебното правителство на Андрей Гюров, Недина беше разкрита като върл противник на въглищните централи у нас. Появи дори се неин видеоклип, в който твърди, че въглищните централи трябва да потънат като Титаник.

Най-четени