Connect with us

Демос

Кошмар посред бял ден: Маскирани въоръжени мъже нападнаха други, има хоспитализирани

Published

on

За жесток побой в София алармира лидерът на „Възраждане“ Костадин Костадинов.

По думите му нападателите са били въоръжени, а жертвите им са били участници в парада на Безсмъртния полк, при който по традиция на 9 май близки и роднини на загинали във Втората световна война преминават по улиците на София, преди да поставят венци на вече демонтирания Паметник на съветската армия.

Ето какво написа Костадинов:
Преди малко 3 фашисти са нападнали участници в Безсмъртния полк в София.
Николай Христов е с разцепена глава, докато се е опитвал да защити нападнатите младежи, като въпреки това още един е пострадал и в момента е в болница с комоцио. Извергите, които са ги нападнали, са били с маски и въоръжени с прътове.

В Украйна всичко започна по същия начин. Първо биеха хората по улиците, после директно почнаха да ги застрелват и изгарят живи. България върви по същия път с вече изграден еничарски корпус на базата на една полукриминална запалянковска среда, групирана около няколко футболни клуба. Това, разбира се, става с благосклонно толериране от страна на властите.

Сега остава да видим две неща. Ще има ли отразяване по медиите и ще бъдат ли разкрити и арестувани фашистките изверги. Не знам вие какво мислите, но аз съм скептичен и за двете неща. В крайна сметка народът ни това поиска, това получи – неофашистка държава в „клуба на богатите“.

Най-четени