Connect with us

Timeline

Димчев: Лоша индикация е, че съставът на МС е на средна възраст „пенсионирано ченге“. И повечето са известни с нищо

Published

on

Честит ни нов премиер!
Дано е по-добър от сламения служебен човек.
Добра индикация е, че ясно и точно каза, че партиите на Пеевски и Прокопиев в НС са обслужващ персонал на олигарси. Това го знаят и малките деца, но не и градските буржоа от жълтите павета, повечето от които са от дълбоката провинция впрочем. Доказателство, че това е началото на края им е, че отново гласуват заедно, както често.

Лоша индикация е, че съставят на МС е на средна възраст „пенсионирано ченге“. И повечето са известни с нищо, освен държавни заплати в минало време.
Странно е, че микробиолог ще управлява дипломацията ни. И други неща са странни, но ченгетата от ДС така умеят.

По делата ще ги познаем. Толерансът не бива да бъде бъркан с глупостта, защото такава извира от лица като онзи, който през февруари 2013 насъскваше хората да пролеят кръв от името на Солидарна България по площадите, а днес е вицепремиер.
Но да видим. Тик-так.

От фейсбук профила на Виктор Димчев

Advertisement

Намерете ни във Facebook

Най-четени