Connect with us

През пура ми е

Мирчев, ай ша ти ева и комунистическата семка! С 13 депутати държавата ли ще тровиш и въртиш, бе, селянин такъв?

Published

on

Веднага вкарайте като странично въздействие от прекомерната употреба на Оземпик освен загубата на подкожна сланина и загубата на здрав разсъдък.

И сложете на опаковката снимка на Иво Мирчев.

Докато беше с наднормено тегло, комунистическият наследник от Крушари много добре осъзнаваше мизерната си роля в този живот. И добре я изпълняваше – я ходеше с камера и изплезен език зад Христо Иванов, я си показваше задника в масовки от Росенец.

Откакто се нагълта с Оземпик и власт в „Да, България“ обаче това момче заживя в свой свят. Вярно, не розов като на Асен Василев, но негов си, без връзка с реалността. Поддържатполитичуския му сън и високо мотивирани (финансово – дали?) мисирки като Лора Крумова и Цветанка Ризова, от които селянчето не излиза.

Вчера Мирчев и компания вдигнаха протест. На него присъдружният му Кирил Петков ревна да се ходи да се вика и троши пред централите на ГЕРБ и ДПС. И сега Телото обвинява за погромите там… полицията? Иска оставки! Звънял снощи да псува Борисов!

Ай ша тъ ева в комунистическата семка, ти се самозабрави, бе! Що за малоумник си мисли, че с 13 депутати ще клати и управлява държавата!?

Някога далеч по-маломерната Комунистическа партия на баща му взе властта в България през преврат, организиран от Съветския съюз. Снощи Мирчев беше точно като крушарския си татко – човек без тежест (вече и физическа), който изпълнява поръчки отвън за съвременен преврат.

Не му се получи! Но уви, не винаги синовете надминават татковците си. Дори да са бивши комунистически величия…

Най-четени