Connect with us

През пура ми е

Жалки сте! Снощи „Промяната“, Гела, Барека и другите к@пути изкараха на протест точно 1,66 % от София

Published

on

Така, а сега да погледнем сутрешно и трезво на нещата.

Снощи имало 70 000 души на площада, пише „Медиапул“. Олигофрени! Тези никога не са ходили на концерт на Лепа Брена на стадион „Васил Левски“ или на мач България – Германия, пак на него. Ако розовите понита от грантовите медии бяха стъпвали там, щяха да знаят, че снощи е имало не повече от 20 000 души на паветата.

За това говори и информацията ми, че от МВР са извадили на терен само 5 000 полицаи! По стара ченгесарска практика, когато се охранява рисков протест, униформените трябва да са един на петима. Т.е. МВР не са очаквали повече от 25 000 снощи.

И сега най-интересното.

„Могъщият“ 20-хиляден протест е точно 1,66 % от ОФИЦИАЛНОТО население на София. А всички знаем, че то е с поне още 300-400 хиляди отгоре. Т.е. „Промяната“, „Демократична България“, „Величие“, „Възражсане“, МЕЧ, АПС, Васил Божков, Пламен Бобоков, Васил Велев, партията на Нинова, Нидялко и банда, Николай Бареков и останалите к@пути на мафията извадиха на протест 1,66 процента от София!

Ами жалки сте! И затова ви бият като маче о дирек на всякакви избори!

Advertisement

Намерете ни във Facebook

Най-четени