Connect with us

(О)позиция

Може ли като във футбола? Кметът на Сливен да дойде в София, да позакърпи града и да си ходи? Че от Васко нищо не става

Published

on

Не гледай как на човек му работи устата! Гледай как му работи ръката!

Сякаш това е писано за двама градоначалници: проваленият на София – Васил Терзиев и този, който възражда Сливен – Стефан Радев.

Вчера в Града на Стоте войводи започна полагането на асфалт на бул. „Цар Симеон“.

Днес пък приклюва асфалтирането на ул.“Петко Енев“ в с. Николаево до Сливен.

Общо-взето ако не всеки ден, то всяка седмица нещо в Сливен се ремонтира, асфалтира, облагородява. Градът е наистина друг.

Да сте видели Стефан Радев по телевизията? Да ви го натрапва фейсбук? Да сте го чули някъде да се оплаква по големите медии?

С бюджет от 200 милиона работят в Сливен. И се вижда какво работят!

Васил Терзиев има бюджет от над 2 милиарда! И никой не вижда какво прави с тях. Ремонтира една „Опълченска“ и до там. Пусна я и ти да видиш: Няма акт 16, дупки в асфалта, рушащи се тротоари, изпаднали шахти… Гадост и мизерия.

И това е не само „Опълченска“, София не е била по-гадна никога! Дори при Янчулев.

Жалко, че законът не разрешава командироване на кметове. Или поне като във футбола – половин сезон под наем. Да дойде Стефан Радев в София да закърпи това, да ремонтира онова и да си ходи.

Пък после нека Васил Терзиев си управлява. Той и без това дотук се хвали единствено с неща, започнати от Фандъкова. Ама те свършиха, та затова да идва Радев. Поне за седмица!

Advertisement

Намерете ни във Facebook

Най-четени