Connect with us

Спор(Т)но

Замесен в черно тото кълне ЦСКА: Новият стадион ще пустее, заради хора като дъртия Методи Томанов

Published

on

Любо Пенев нямаше да се справи по-лошо от тези, които бяха до този момент. Той има необходимия авторитет и винаги съм казвал, че на фона на някои хора, които работеха в клуба в последните три или четири сезона, той щеше да бъде по-успешен от тях. Може би някои хора се плашат от авторитета на Любо и от това най-много страдат феновете. Сигурно има и по-добри варианти от Любо Пенев. Той не е Господ, но ако беше назначен, щеше да е по-успешен. Щеше отборът да изглежда по друг начин и най-малкото нямаше да се допуснат такива слаби футболисти като сегашните да попаднат в редиците на отбора, изригна някогашният технически директор на ЦСКА Стойне Манолов от времето на Васил Божков на „Армията“.

„Аз съм изключително разочарован и от Методи Томанов. Явно и в това звено трябва да се търсят по-млади хора, които да са с различна визия за футбола. Хора с друго разбиране. Колкото повече остаряваме, толкова по-трудно се работи. Това е истината. Не може да натоварваш Методи Томанов и той да работи така, както е работил преди 10-15 години. Резултатите се виждат. Играчите, които се взеха в последно време, са срам за ЦСКА! Брахими нямаше 31 мача гол в Русия и ние го взимаме в ЦСКА да разрешава головата криза… Това са 31 мача! Освобождават го в Русия и ние го взимаме! И треньорът се оправдава, че той не бил негов избор, а просто се е съгласил“, ядоса се архитектът на фалиралия проект „Царско село“.

В ЦСКА се дъвче едно и също и за съжаление нищо не се случва. Няма на хоризонта нищо! Това го виждат всички и нищо не се променя. След около една година ще е готов стадионът и ще стои празен. Стадион се пълни с добра игра, креативен футбол, раздаване и силно представяне. Нищо добро не ни очаква, ако така се продължава. Ще имаме най-хубавия стадион и ще пустее празен. Нека управляващите и тези, които дават пари, да си направят равносметка. В крайна сметка, когато човек си дава парите, очаква позитивни резултати и позитивна енергия. Всичко трябва да се случва позитивно. Да даваш пари и да страдаш, това е мазохизъм, хвърли накрая клетва и към стадиона Стойне Мнаолов.

Припомняме, че той закри проекта си „Царско село“ след един скандален мач, в който слезе на пистата и наби свой футболист, защото искал да вкара дузпа и да промени нагласен резултат… Клубът му бе и официално глобен от БФС за черно тото.

Advertisement

Намерете ни във Facebook

Най-четени