Connect with us

Timeline

„Ако държавата е на Пеевски и Борисов, защо им е да я разпродават? Ще взема да питам Венко Сабрутев“

Published

on

А бе, нещо не ми се връзва. Ако цялата държава е на Пеевски и на Борисов, (както твърди либералният вектор), защо им е да я разпродават, за да се облажат, (както твърди президентът), купувайки я на търгове от самите себе си?

Ще взема да питам Венко Сабрутев.

От профила във фейсбук на легендарния журналист Евгени Петров

Advertisement

Намерете ни във Facebook

Най-четени