Connect with us

Timeline

„Рекетът на Терзиев успя! Кажете благодаря на Бойко Борисов! Дори вие трябва да сте благодарни понякога“

Published

on

Рекетът на кмета Терзиев успя. Правителството спасява София.
Бойко Борисов се намеси и със стачката се приключи.

Знам сега, че яростно ще се оспорва това.

Като се направи нещо полезно – кажете “благодаря”. Дори вие, жълтопаветниците и хейтърите, трябва да сте благодарни понякога. Още повече – когато друг свърши работата на вашите хора.

“Правителството ще отпусне 15 млн. лв. на София, с които до края на годината да бъдат изпълнени исканията на синдикатите за повишение на заплатите.
До решението на правителството се е стигнало след невъзможността на кмета на София Васил Терзиев да се разбере с протестиращите и да прекрати транспортната блокада на столицата. Парите ще бъдат отпуснати от министрите още днес.”

От профила във фейсбук на топ-журналистката Соня Колтуклиева

Най-четени